Дана стаття присвячується новачкам , а саме тим , хто хоче самостійно створити сайт , але не знає як це зробити. Ми докладно розглянемо , як можна створити сайт самостійно , які інструменти для цього знадобляться , і це допоможе вам у його створенні.
Отже , перед тим як приступити безпосередньо до статті по самостійному створенню сайту , я б хотів зупинитися на деяких ключових моментах. Оскільки стаття призначена для новачків , то давайте для початку розглянемо кілька основних термінів. Це потрібно для того , щоб у вас не виникло жодного непорозуміння при прочитанні матеріалу .
Хостинг - в даному випадку під цим словом мається на увазі послуга з надання обчислювальних потужностей для фізичного розміщення ваших сайтів і будь-який інший інформації на сервері, що постійно знаходиться в мережі Інтернет. Саме завдяки хостингу ваші сайти постійно доступні для відвідувачів з будь-якої точки світу. Головне , щоб у них був доступ до інтернету.
Сервер - спеціальний комп'ютер , налаштований для забезпечення постійної безперебійної роботи ваших сайтів. Існують різні типи серверів . Якщо є бажання , то ви можете пошукати потрібну вам інформацію з даної теми , наприклад , у Вікіпедії.
Домен - спеціальне ім'я , по якому буде доступний ваш сайт . У моєму випадку це zarabotayy.at.ua /
CMS - система управління контентом. Під CMS в даній статті мається на увазі спеціальна програма , яка , по суті, є самим сайтом і дозволяє управляти його вмістом. Також часто використовується і інше аналогічне за змістом слово - движок сайту.
FTP - спеціальний протокол , призначений для передачі файлів в комп'ютерних мережах.
FTP- клієнт - програма для доступу до FTP-сервера . У нашому випадку буде використовуватися для завантаження файлів сайту на сервер.
PHP - спеціальна мова програмування, яка використовується на серверах для роботи сайтів .
База даних (БД ) - це сукупність пов'язаних між собою таблиць в яких зберігається вся інформація вашого сайту ( статті , налаштування і т.д.).
MySQL - одна з найпопулярніших і найпоширеніших СУБД (система управління базами даних). Використовується при роботі сайтів для управління базами даних та інформацією , яка в них зберігається .
HTML - мова розмітки , який використовується при створенні сторінок , які ми бачимо в браузері ( програма для перегляду веб -сайтів , наприклад , Opera , FireFox , Internet Explorer).
CSS - набір спеціальних параметрів форматування, що застосовується до елементів веб -сторінки для управління їх зовнішнім виглядом і положенням .
Отже, з основними термінами , які знадобляться нам при самостійному створенні сайтів , ми розібралися. Раптом якщо щось було пропущено , то ви без проблем зможете знайти потрібну інформацію в мережі.
|