Субота, 15.08.2020, 08:26
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування

Фінансова стратегія «Критерій Келлі», названа на честь її творця Джонa Л. Келлі, була розроблена в 1956 році. Вона непогано працює і на сучасних біржах, букмекерських конторах і казино. Її головний принцип - визначення суми ставки кожного разу, як захочете зробити ставку. Творець цього принципу стверджував, що чітко слідуючи його стратегії - збанкрутувати неможливо.


Суть стратегії

Критерій Келлі використовували ще в середині 20 століття в букмекерських конторах. І навіть в ті часи ця стратегія виявилася досить заможної та всіляко доводила це. На відміну від стратегії Мартінгейла, ставка в ній не фіксована і не збільшується в геометричній прогресії. Сума ставки, яку ви хочете поставити, кожен раз обчислюється за формулою:

                                                                         Критерій КелліДля того щоб слідувати цій стратегії, у Вас в банку повинна бути сума хоча б на 20 ставок. Якщо мінімальна ставка складає 250 рублів, то ваш банк повинен бути: 250 рублів * 20 = 5000 рублів.

Головною перевагою цієї стратегії є те, що при тривалій серії невдалих ставок, Ви будете втрачати все менше і менше грошей, так як банк буде зменшуватися, тим самим буде і зменшуватися кожна наступна ставка.

Багато гравців, які застосовують цю стратегію, вважають її ризикованою, адже має бути присутня точна оцінка всіх існуючих шансів подій. І якщо вони переоцінені, то ризик втратити значну суму грошей зростає аж до повного програшу. Для того щоб уникнути повного програшу, можна використовувати знижений коефіцієнт, але тоді й виграш буде менше.

Як і в кожної стратегії, у критерію Келлі теж є свої недоліки - це слабка динаміка росту банку. Застосовуючи цю стратегію складно отримати великий виграш навіть при тривалій "смузі везіння". Критерій Келлі частіше використовують гравці з солідним банком.
Поради
Не чекайте моментального збагачення. Навіть у випадку точного визначення ймовірного результату подій, Ваш банк з кожної виграшної ставкою буде збільшуватися приблизно на 5%.

Правильно вибирайте події для ставок. Використовувати критерій Келлі краще гравцям з досвідом. Постійні ставки - це запорука професійного зростання та накопичення досвіду! Вивчайте якомога більше ліній букмекерських контор, відбираючи тільки ті події, коефіцієнти на які завищені. Наприклад, вибравши подія з коефіцієнтом рівним 2, ви повинні бути впевнені в тому, що шанси команди на перемогу мають становити не менше 50%.

Правильно визначайте тривалість своєї серії ставок. Як тільки ви досягнете поставленої мети - забирайте весь виграш і повертайтеся до початкового банку.
Приклад застосування критерію Келлі на практиці
Перша ставка

«Команда Б» повинна на виїзді обіграти свого суперника, причому ймовірність цієї події 25%. Коефіцієнт на перемогу «команди Б» букмекери виставляють рівним 5,9. Наш ігровий банк дорівнює сумі в 5000 рублів. Далі розраховуємо ставку за формулою:

                                                                                        Критерій Келлі


Щоб дізнатися ставку, яку ми повинні ставити, множимо наш банк на отриманий коефіцієнт: 5000 рублів * 0.097 = 485 рублів - це і буде наша ставка.

Якщо переможцем виявиться «команда Б», то ми отримуємо виграш: 485 рублів * 5.9 = 2861.5 рублів, при цьому чистий прибуток буде дорівнює 2376.5 рублів.

Але всі знають, що аутсайдери не дуже часто виграють у лідерів. Тому припустимо, що минулої ставку ми програли. У такому разі розмір нашого ігрового банку буде дорівнює: 5000 - 485 = 4515 рублів.
Друга ставка

Вибираємо нове ігрове подія, і будемо робити нову ставку. Припустимо, коефіцієнт на перемогу буде дорівнює 6.1. Розраховуємо ставку за формулою:

                                                                                 Критерій Келлі


Наша ставка: 4515 рублів * 0.103 = 465 рублів.

У разі вдалого збігу обставин наш виграш буде рівний: 465 рублів * 6.1 = 2836.5 рублів.

А наша чистий прибуток буде дорівнює: 2836 - 485 - 465 = 1886.5 рублів.
Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz