Субота, 15.08.2020, 07:27
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування

Заробіток в Інтернеті на Соц.Сетях

Сьогодні в Інтернеті постійно з'являються нові Соціальні мережі, і з кожним днем їх кількість неухильно зростає.

Паралельно з Соц.Сетямі з'являються і біржі які пропонують такий вид заробітку, як заробіток в Інтернеті без вкладень на Соц.Сетях.

Заробіток на соц.сетях зводиться до того, що ви реєструєтеся в групах, ставите лайки, встановлюєте додатки, розміщуєте посилання на стіні, робите все те що робили раніше, але тепер за це вам платять гроші.

Відразу скажу що цей вид заробітку не принесе вам великих грошей, але на поповнення телефону або оплату за Інтернет має вистачити. При цьому часу ви будите витрачати мінімум.

Дуже велика кількість людей проводять в Соц.Сетях силу-силенну свого часу, так чому ж не проводити цей час з користю для свого гаманця. Незабаром заробіток на соц мережах стане одним з найпопулярніших видів заробітку в Інтернеті без вкладень, тому раджу вам швидше приєднаються до нього.

 

 

1. Форумок.сом

 

 

Представляю вам Біржі на яких працюю я і які реально платять:

 

  Надійний і самий високооплачуваний проект для заробітку на Соц мережах. Вк, Twitter, Facebook. Також можлива робота на форумах. Дуже багато завдань та гідна оплата. Платить в доларах Рекомендую! 

2. Socialtools.ru

Також цікавий сервіс для заробітку з соц. мережах. Хороша оплата за завдання в середньому три карбованці за завдання. Завдання тут дуже прості вступити в групу, розповісти друзям та багато інших. Мінімальна виплата всього 15 рублів яка набирається дуже швидко.

3.  Smook.ru

Молодий, але активно розвивається проект. Багато завдань. Дуже легке виконання не виходячи з самого проекту. Платить в рублях.

4. Smmka.ru

Проект розрахований на Соціальну мережу - ВКонтакте. Платить за нехитрі дії на WebMoney рублями.

Зарабатываю на smmka.ru
Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz