Субота, 15.08.2020, 07:25
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування
У будь-якій справі, будь то бізнес або рішення життєвих питань, відсутність певної системи рано чи пізно призведе до неприємних наслідків. Те ж саме і в грі - без чітко продуманої стратегії робити в букмекерській конторі вам нічого. Для того щоб мати успіх на цьому поприщі, потрібно вміти чітко управляти своїм банком, інакше - слідувати певної стратегії ставок. Без неї, звичайно, ви зможете виграти певну суму, але, граючи постійно і по чітко визначеної стратегії, ви будете вигравати впевнено і постійно.

 На сьогоднішній день відомо більше двох десятків стратегій ставок для заробіток на іграх і заробіток на букмекерських конторах.
в азартних іграх,
ставки на спортивні події,
гра в казино та інші.

Грамотно обрана тактика приведе вас до стабільного виграшу і зведе ризик програшу до мінімуму.


Так що ж таке стратегія ставок?

Це система ставок, головна мета яких правильне і розумне управління вашим капіталом, призначеним для гри. Часом, навіть правильно вибраний розмір ставки набагато важливіше, ніж вибір самого. Грамотне застосування стратегії ставок дозволяє гравцеві вести більш-менш прибуткову гру і забезпечити стабільність у виграші.

Існує чимало варіацій ставок, одна з них - експрес-ставка. Такі ставки ставлять гравці, які хочуть відразу і швидко зірвати великий куш. Приміром, експресом ставлять на якихось 5 подій. Якщо всі події зіграють, то коефіцієнти на них перемножуються, і в підсумку виходить величезний виграш. Звичайно, найчастіше такі ставки програють.

Тому для того, щоб і виграти, і насолодитися грою, дотримуйтеся суворої системи. Розробіть свою тактику, яка допоможе в майбутньому отримувати великі гроші. Не потрібно відразу сподіватися на те, що ваші гроші будуть збільшуватися в неймовірною прогресії. Не відступаючи ні на крок від обраної стратегії, тим не менше, потрібно стежити за поведінкою букмекерів і на розвиток ситуації в цілому. Враховуючи різні фактори, міняйте тактику гри, але робіть це усвідомлено.

Найпоширеніші стратегії, це:
Стратегія Мартінгейл (варіації: Розтягнутий Мартінгейл і Американський Мартінгейл);
Критерій Келлі;
Д'Аламбер і Контра-Д'Аламбера;
Стратегія Оскар граінд;
Ряд чисел;
Відсоток від банку;
Фінансовий менеджмент Міллера;
Флет (фіксований розмір ставки).

Хотілося б відзначити, що будь-яку стратегію потрібно розуміти. Не існує такої собі "чарівної" стратегії, застосовуючи яку, ви завжди зможете вигравати. Такого не буває. Проаналізувавши всі наявні, вам потрібно буде вибрати скласти свою, а потім постійно її вдосконалювати.
Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz