Субота, 15.08.2020, 08:28
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування

Реєстрація WMID і гаманця WebMоnеy

Всі новачки, які тільки починають займатися заробітком в інтернеті, задають цілком законне питання, як вони будуть отримувати гроші. Для цього існують електронні платіжні системи. Найбільш популярний з них є WebMoney. З нею працюють всі потрібні нам біржі посилань і партнерські програми.

WebMoney - найпопулярніша платіжна система в СНД. Компанія була заснована в 1998 році, і за весь час роботи не давала приводів засумніватися в своїй чесності. Після реєстрації ви отримаєте унікальний ідентифікатор - WMID, який раджу записати, щоб довго не шукати в разі чого. Також запишіть свої інші реквізити, такі як пароль, логін.

Існує декілька способів управління рахунком Webmoney, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

Classic - найнадійніший з усіх. Управління рахунком відбувається через спеціальну програму, яку вам запропонують завантажити після реєстрації. Класик-рахунок вимагає підтвердження грошових переказів по смс (можна відключити). Великі суми варто зберігати саме на даному типі рахунку, бо зловмисникам отримати до нього доступ складніше всього.

Mini - простий і зручний. Управління відбувається безпосередньо через браузер, що дає можливість проводити операції не тільки зі свого робочого комп'ютера, а й, скажімо, зайшовши в інтернет клуб. Даний тип рахунку має обмеження на максимальну суму зберігання - 5000 WMR. Авторизація за даним типом рахунку здійснюється за допомогою логіна та пароля, що припускає його ненадійність.

Light - трохи надійніше кіпера міні, управління також відбувається з браузера.

Mobile - мобільна версія classic (програма). Висока надійність, простота інтерфейсу. Система вимірює показники активності користувача, такі як BL і TL. Також у кожного є своя сторінка на офіційному сайті, де можна залишити відгуки про роботу з користувачем. Подібні функції максимально убезпечать ваші гроші.

Зареєструватись і завести свій WMID простіше простого, і займе не більше 10 хвилин. Я вам все розповім, отже почнемо: 

Крок 1. Заходимо на сайт webmoney.ru зліва бачимо кнопку реєстрація.

 

 

 

 

 

Після реєстрації вам буде присвоєно WMID - Ваш ідентифікаційний номер в системі. Далі потрібно створити гаманці. Рекомендую створити всього два: WMZ-гаманець (долари) і гаманець з валютою Вашої країни ( для України, наприклад, це рублевий WMU-гаманець), також можна створити WMR - рублевий гаманець. Свої реквізити куди-небудь запишіть, вони ще знадобляться.

WebMoney Ви зможете оплачувати мобільний зв'язок, інтернет, здійснювати покупки в інтернет магазинах, ці гроші можна вивести на картку і т.д. Сюди ви зможите переводити гроші які заробите в інтернеті на почтовиках.

Також ви можите подивитися відео про реєстрацію в WebMoney.


  

 

 

 

 

Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz