Субота, 15.08.2020, 08:15
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування
                                              Стратегія "Ряд чисел"

Розглянемо стратегію німецького походження, створену спеціально для гравців казино. Грунтується вона на прогресіях. Це означає, що ставку треба збільшувати постійно. Однак, це більш поміркована стратегія, якщо порівнювати з іншими, тут не потрібно великих і різких збільшень суми ставки. Візьміть до уваги і те, що «Ряд чисел» не розрахований на те, щоб компенсувати програну суму першим же виграшем.

Однак це ще й гнучка стратегія, так як розмір тієї чи іншої ставки можна змінювати в залежності від того, що потрібно самому гравцеві. Тут бажано і навіть потрібно записувати результати циклів і суми ставок, в такому випадку буде результат. Записувати потрібно для того, щоб отримати цей самий ряд чисел. При виграші число з ряду викреслюється, при програші записується.

Скажімо, Ви налаштовані на таку суму виграшу, як 1000 у.о. Для початку, визначте кількість часу, який піде на отримання результату. Дану суму розділимо на кількість виграшних циклів, рівне двадцяти. Отримуємо 50 у.о. Точність обчислення потрібно прийняти приблизно в 40 відсотків. Це означає, що залишилися 60 відсотків будуть програшними. Значить, що програвати доведеться на 50 відсотків частіше, ніж вигравати. При програші потрібно додати в кінець ряду число, при виграші - викреслити останнє і перше число.

Необхідно також правильно розрахувати розмір майбутніх ставок. Першу можна розрахувати за формулою:

                                          Ряд чиселПри невдачі на першій же ставці слід записати суму в кінець ряду. Після цього можна вирахувати кожну наступну ставку, вона буде дорівнювати сумі першого і останнього числа ряду, діленої на коефіцієнт. Далі робимо так, як вже було написано, тобто в залежності від ситуації додаємо, чи викреслюємо числа ряду.

Незважаючи на уявну відносну простоту такої стратегії, не слід цілком покладатися на неї. Це дуже ризикований спосіб, легко помилитися або неправильно підрахувати результат. У підсумку можна програти досить велику суму. Для початку потрібно протестувати спосіб на чому-небудь безпечному, не загрожує грошовими втратами. Якщо все пройшло успішно - можна сміливо застосовувати на практиці, не надто при цьому захоплюючись грою. Однак думайте головою, не ризикуйте даремно і все буде в порядку. Програвши одного разу, Ви зможете відігратися наступного разу.
Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz