Субота, 15.08.2020, 07:18
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування
                                                                   Фінансовий менеджмент Дж. Р. Міллера

Самим відомим американським прогнозистом і фахівцем за ставками для букмекерських контор є людина на прізвище Міллер. Багато людей сьогодні намагаються спростувати його ідеї та ігрові здібності, однак ніхто не скаже, що ті статті, які писав Робін Міллер, є даремними. До того ж, на їх основі сьогодні свої стратегії будують тисячі чоловік, причому як новачки, так і досить досвідчені гравці.

У своїх книгах, основною ідеєю яких є фінансовий менеджмент, Міллер радив гравцям грамотно прораховувати свою стратегію. Всі розрахунки в даних книгах базувалися на тому, що коефіцієнт події повинен бути приблизно 2, і щоб отримати виграш, досить лише вгадати 53 відсотки подій. Для того щоб вибрати нормальний розмір вашої ставки, можна скористатися системою Келлі або Мартінгейла. Однак ці системи не є універсальними, оскільки основною їхньою метою є спасіння від збитків, а не отримання прибутку. З цієї точки зору, найбільш привабливо виглядає система флет-беттінг.

Згідно з твердженнями Міллера, ті стратегії, де розмір ставки регулюється в залежності від попереднього результату, є абсолютно нелогічними, оскільки не можуть гарантувати виграш. Програшна серія не може бути зараз, оскільки вона може бути тільки в минулому. Таким чином, грунтуватися на результатах минулих подій нерозумно. Якби від них що-небудь залежало, то будь б людина змогла б без проблем знайти правильну відповідь на будь-яку подію і отримати великий виграш. Оскільки такого не трапляється, значить, дана стратегія не є ефективною.

 Таким чином, виходить, що якщо гравець вгадує 56% випадків для ставок з коефіцієнтом 1.91, то при іграх більш ніж на 200 ставках, він виграє половину ставок за 17 відсотків. Виходить, що при 200 ставках, навіть якщо йому вдалося вгадати всього половину, його програш буде не більше 45 відсотків від загальної суми банку:

(200 * 5%) - (100 * 5% * 1.91) = 45%


 Згідно з словами Міллера, будь яка ставка, що перевищує 2% від загальної суми, незмінно призведе до краху і повного програшу.

Багато гравців замислюються про те, як правильно обчислити виграш при 56% вдалих результатів. На це питання Міллер відповів, що при 1000 ставок в рік, сума яких не перевищує 1% від банку, виходить 1000% щорічно від банку. Виходить, що ваш банк вступить в оборот 10 разів. Якщо виходити з того, що ви правильно вгадали 56% випадків, то вклавши 100 доларів, ви отримаєте 7.6 доларів чистого прибутку. Таким чином, річний прибуток складе 76 відсотків від всього банку.
Суть стратегії

А тепер приступимо до розгляду фінансового менеджменту Міллера. Він говорить, що розмір ставки в 1% від банку не повинен змінюватися, поки ваш банк не збільшитися на ¼ частина. Після цього, потрібно знову визначити розмір ставки, виходячи з того, що банк збільшився, а значить, і 1% від нього теж змінився. Кожен раз, коли ваш банк буде збільшуватися або зменшуватися на 25 відсотків, необхідно переглядати розмір ставки. Якщо використовувати дану методику, і припустити, що ви вгадаєте 56 відсотків результатів, то ваша загальна прибуток дозволить збільшити початкову суму банку в 2 рази.

Таким чином, основна ідея стратегії Міллера полягає в утримуванні Флет до самого кінця гри, а також в постійному перерахунку розміру ставки, залежно від розміру вашого банку. При цьому флет або відсоток ставки від вашого банку не можна змінювати в процесі гри, і не варто встановлювати на рівні більше 2 відсотків від банку. Використання модифікованого Флет дозволяє гравцеві отримувати прибуток протягом тривалого часу.
Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz