Субота, 15.08.2020, 07:28
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування
                                                                               Особливості стратегій Д'Аламбер і Контра-Д'Аламбера
Стратегія Д'Аламбер (D'alembert)

В даний час ставки на спортивні змагання користуються великою популярністю, і щоб гарантовано отримувати один тільки виграш, багато гравців використовують під час здійснення ставок різні стратегії. Як і більшість інших стратегій, застосовуваних в азартних іграх, спеціальна стратегія Д'Аламбера спочатку була придумана для любителів гри в казино, проте фанати букмекерських контор також змогли пристосувати цю систему під свої потреби. Незважаючи на те, що є і більш популярні тактики, які використовують мільйони гравців, Д'Аламбер є найбільш безпечною і ідеально підходить для новачків.

У першому варіанті, система Д'Аламбера передбачала для гравця чіткий порядок дій при виборі розміру та виду ставки: якщо ви програли, слід підняти суму ставки на 1 од., А в разі виграшу слід зменшити ставку на 1 од. Розмір 1 од. ви може вибирати самостійно, і вона може бути абсолютно будь-який. Найголовнішим вимогою є те, що під час гри не можна змінювати значення цієї величини. У даній таблиці розглянуто приклад для ставки з коефіцієнтом 2.


                                                      Д'Аламбер і Контра-Д'Аламбера


Найбільшою ефективністю дана стратегія володіє в тому випадку, якщо коефіцієнт ваших ставок дорівнює 3 або 4. Якщо ви використовуєте подібні ставки, то в разі поразки слід зменшити розмір ставки до мінімуму, а не зменшувати її розмір всього на 1 од. Це робиться для того, щоб максимально зменшити ризик при програші. У разі ставок з коефіцієнтом 4, таблиця виграшу буде виглядати наступним чином:


                                                     


Д'Аламбер користується великою популярністю серед новачків, оскільки дозволяє мінімізувати програш і забезпечити непоганий прибуток. Однак якщо її використовувати постійно, можна опинитися в програші.
Контра-Д'Аламбера

Контра-Д'Аламбера - ця стратегія заснована на схемою, описаною вище. Однак вона має невелику особливість, згідно з якою при виграші потрібно збільшувати ставку, а при програші зменшувати. Найбільшою ефективністю вона володіє з подіями, що мають коефіцієнт рівний 2.

                                                     Д'Аламбер і Контра-Д'Аламбера


Виходячи з прикладу, можна зрозуміти, що дана стратегія є більш ефективною з тими подіями, які мають хороші шанси на перемогу. Найбільша кількість прибутку можна отримати, якщо вам вдасться виграти декілька ставок підряд. Але вибір завжди залишається за гравцем, яку саме йому використовувати стратегію при здійсненні ставок.
Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz