Субота, 15.08.2020, 07:21
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування
Як заказати кредитку Приватбанка, кредит

Кредит в Приватбанку для всіх

Замовити кредитку легко і просто. Ви можете зробити це зараз самі, не відходячи від комп'ютера. Для цього,Вам потрібно вибрати потрібну вам кредитну картку зі списку нижче, натисніть на назву кредитної карти і заповнити форму замовлення. Тобто,вказати свої Прізвище,ім'я,по батькові, ввести номер свого мобільного телефону та натиснути замовити.
Через деякий час вам зателефонує співробітник банку,відповість на ваші питання і пояснить ваші подальші дії. Зазвичай на оформлення замовлення йде від 2хчасов до 2-х діб.
Нижче я наводжу список найбільш популярних серед клієнтів "Приват банку" кредитних карт.

"Кредитка універсальна" Це найпопулярніша кредитна карта. Грошовий ліміт від 500 гривень. Взяти кредит ви можете без довідок про доходи і всякої тяганини, тільки паспорт і ідентифікаційний код. Кредитка "Універсальна" - це картка міжнародного класу, що поєднує в собі кращі споживчі якості. Це і платіжний засіб, і доступ до кредиту, і спосіб економії на покупках і зручний інструмент для зберігання і примноження своїх заощаджень. Що робить цю Кредитку дійсно "Універсальної"? Придатність її використання в будь-яких життєвих ситуаціях.

Замовити

"Пенсійна карта"
Приват Банк пропонує Вам унікальну пенсійну програму:
Оформлення пенсійної картки безкоштовно і можливо в ОДНЕ відвідування Банку.
Зарахування пенсії на карту в День перерахування коштів Пенсійним фондом -на залишок по карті нараховуються 10% річних. Комісія при оплаті комунальних послуг- 0%. ЗНИЖКИ в магазинах і аптеках при оплаті картою - ДО 15% -депозитні вклади з підвищеною % ставкою.

Замовити

"Соціальна карта" - пластикова картка, на яку нараховуються соціальні виплати: допомога при народженні дитини, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога по безробіттю, допомога у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю, допомога на дітей, які перебувають під опікою, адресна допомога благодійних та соціальних організацій та ін. Соціальної картою можна розраховуватися в торгово-сервісних підприємствах і знімати готівку в банкоматі або касі банку.
Основні переваги:
* БЕЗКОШТОВНЕ оформлення і обслуговування соціальної картки.
* Знижки в магазинах і аптеках - учасників дисконтної програми
Приватбанку.
* Економія часу: оформлення доручення банку на щомісячне
виконання фінансових операцій (оплату комунальних послуг, погашення
кредитів, поповнення вкладів).
* Інформування Клієнта про надходження та списання коштів з його рахунку.

Замовити

"mini Кредитка"
МІНІ Кредитка. Додаткова картка до Кредиткою "Універсальна", яка є оригінальним способом доступу до рахунку основної картки. Відмінною рисою є стильний дизайн картки і автоматичне підключення до послуг віддаленого управління рахунком (Mobile - banking та Приват 24) Випуск картки безкоштовний при виконанні умов акції "Феєрверк покупок". Протягом 10 днів з моменту активації Ви зробите покупку на суму не менше 50 гривень, розплатившись mini Кредиткою і протягом 30 днів з моменту активації зробивши 5 покупок на суму не менше 100 гривень.

Замовити

"Карта Юніора"
Карта Юніора знадобиться школярам, які бажають отримувати корисну інформацію, спілкуватися зі своїми однолітками, навчитися самостійно заробляти, а також стати студентом Бізнес школи Юніор Банку.

Замовити

"Карта Gold"
Міжнародна карта GOLD - це складова Вашої респектабельності, Ваш престиж і безпеку в усьому світі.
Персональне обслуговування в Goldклубі банку, тобто обслуговування по всіх банківських питань, ТІЛЬКИ у вашого персонального менеждера, в т.ч. віддалено (телефон, Інтернет) і без очередей.Бесплатный випуск золотий карты.Повышенный кредитний ліміт до 9000 грн. Знижки в магазинах VIP-клубу банку до 15% Обслуговування золотої картки коштує всього лише 1,34 грн на день.

Замовити

"Авто в кредит"
Авто в кредит - це програма кредитування для фізичних та юридичних осіб
на придбання автомобіля .Оформить кредит можна в будь-якому відділенні Банка.Погашение кредиту в будь-якому відділенні Банку по всій
Україні або через інтернет
Можливість оформлення кредиту без довідки про доходи
Турботи по реєстрації автомобіля ПриватБанк бере на себе.

Замовити

"Дебетні карти"
Карти рівня Classic - це класичні міжнародні особисті дебетні карти. Використовуються для здійснення платежів, розрахунків в торгово-сервісної мережі, зняття готівки в банкоматі або касі банку.
* Випуск картки рівня Classic Оформлення картки - до 2 тижнів, так як карта іменна.

Замовити

Тут я привів список лише не значної частини кредиту які надає своїм клієнтам "Приват банк"

Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz