Субота, 15.08.2020, 07:32
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування

Заробіток на написанні і продажі текстів

заробіток на біржі адвего, написання статей

 
 
Тепер уже кожному користувачеві всесвітньої мережі відомо, що в інтернеті можна заробити за рахунок написання унікальних статей. Потім ці статті будуть розміщені на сайтах.

Якщо в школі ви відмінно писали твори, то цей спосіб заробітку саме для вас. Самої кращий біржею купівлі продажу унікального контенту є Advego. Чим вище буде унікальність вашого тексту, тим дорожче ви можете його продати.

Для роботи на біржі вам буде потрібно завести гаманець WebMoney. Якщо у вас вже є гаманець ви можете приступати до реєстрації. Після того, як ви зареєструєтесь вам потрібно буде перейти в розділ продати статтю і розмістити там свою статтю.


На цій біржі ви можете продавати копірайтинг рерайтінг і робити переклади.

Копірайтинг – це написання повністю унікального тексту. Фахівців, які пишуть копірайтинг називають – копірайтерами. Копірайтинг став популярний тоді коли з'явилася реклама. Дуже велика кількість копірайтингу використовується в Інтернеті. Унікальний контент є успішним запорукою для просування сайтів.

Рерайтинг – це один із способів створення унікального тексту, простіше кажучи, це написання одного тексту своїми словами. Тут не потрібно писати статтю з нуля. Вам потрібно вибрати відповідну статтю і переписати її так щоб у статті була велика унікальність а зміст залишався той самий.

Переклад – тут потрібно освіта перекладача. Вам потрібно буде перекладати статті з однієї мови на іншу при цьому щоб текст залишався читається. Ви напевно думаєте що перекази це найпростіше, але хочу вас засмутити, ви повинні перевести якісно статтю а не вставити її в перекладач і скинути не читаемою статтю де просто набір слів.
Коли ви будете розміщувати статтю на продаж вам необхідно буде вказати інформацію про неї. таку як «тип статті», «категорія», «мова статті» і т. д. Після того, як ви натиснете кнопку продати статтю, стаття відправиться модераторам для перевірки. І коли модератори перевірять, статтю вона потрапить на продаж.

Хорошим плюсом на даній біржі є те, що ви самі встановлюєте суму за 1000 символів без пробілів. Якщо ви грамотний письменник можете сміливо приступати до роботи на Advego. Якщо ви хочете, щоб вашу статтю швидко купили, зайдіть на блог Advego, там кожен день спілкується багато користувачів і замовників.
 

Реєстрація на Адвего
 
Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz