Субота, 15.08.2020, 07:22
Заробіток в інтернеті
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Категорії розділу
Статті про заробіток [29]
Ігри на гроші в інтернеті [5]
Лохотрони в інтернеті [3]
WebMoney [2]
Корисні статті [4]
Монетизація та реклама сайту [2]
Сайт від а до я [2]
Наше опитування
 


Новий інноваційний проект заробітку в інтернеті на перегляді реклами. В даний час, заробіток в проекті доступний жителям понад 55 країн і цей список країн, жителі яких можуть почати співпрацювати з "Глобус Інтерком", постійно зростає. Перелік країн наводиться внизу сторінки у новинах проекту.


А все починалося лише з одного України :

Система «Глобус». Принцип роботи цієї системи побудований на принципово новому підході до доставки реклами. Реклама може проглядатися на комп'ютері, планшеті або смартфоні через відповідне клієнтське додаток. Саме відображення контенту відбувається в «фоновому режимі» в процесі звичайного користування відповідного пристрою. Тобто, немає необхідності виділяти спеціальний час для перегляду реклами надходить від сервісу «Глобус Інтерком». Це простіше, ніж «кліки по рекламі» в САР (система активної реклами).
Підключення до системи «Глобус» абсолютно безкоштовне. Немає, і не буде ніяких прихованих платежів.


Як почати заробляти в Globus. Щоб заробити свої перші гроші в системі, достатньо зробити кілька нескладних кроків:

1. Зареєструватися і підключитися до системи.

2. Провести встановлення відповідного клієнтського додатка для перегляду контенту. У розділі «Завантаження»: «Globus для Windows», «Globus для Android». Це програми для комп'ютерів, планшетів і смартфонів.

3. За допомогою логіна і пароля, вибраних при реєстрації, потрібно увійти в додаток.

4. Почати отримувати інформацію рекламного характеру на свій комп'ютер, планшет або смартфон і отримувати за це винагороду.


Для бажаючих заробити більше грошей потрібно подбати про створення своєї команди. Враховуючи, що нова система та стабільно розвивається, цим варто зайнятися.

Про реферальну систему проекту. Реферальна система – має 7 рівнів. В цілому, проект виплачує від 21% до 60 % від вартості реклами своїм користувачам. Максимальним виплачуваний відсоток виходить при наявності активної діючої команди. Кількість залучених рефералів - необмежена. По кожному рефералу і рекламодавцеві - докладна статистика. Розподіл відсотків за рівнями відбувається наступним чином:


Ви – 21%;

Рівень 1 – 14%;

Рівень 2 – 9%;

Рівень 3 – 6%;

Рівень 4 – 4%;

Рівень 5 – 3%;

Рівень 6 – 2%;

Рівень 7 – 1%;


У чому тут підступ (Якщо це можна назвати секретом :)?

Перше. Щоб отримувати гроші з переглядів своєї команди, потрібно самому бути активним і переглядати контент. Тобто, за той день, коли Ви не переглядали контент від «Globus», нарахувань вам за перегляди вашої команди не буде.


Друга. Щоб отримувати нарахування з усіх семи рівнів, у Вас має бути сім активних рефералів першого рівня. Тобто, людей, залучених безпосередньо Вами, а це кількість не обмежується. Залучати можна скільки завгодно.
Особисту посилання для залучення рефералів можна отримати в «Особистому кабінеті» після реєстрації.

Як бачимо, все просто. Працюєш – отримуєш, не працюєш – не отримуєш :).
Створення своєї команди не є обов'язковою умовою для початку роботи з компанією «Глобус Інтерком». Кожен бажаючий може працювати на себе і отримувати тільки свої належні гроші.

Додатково можна отримувати дилерську винагороду з залучених рекламодавців. Компанія виплачує 10% від сум сплачених ними рекламних компаній.

Про виведення грошей. Грошовою одиницею є Євро. Курс береться щодо офіційного курсу нацбанку України. Зароблені гроші виводяться на Web Money гаманець - WME, Visa, MasterCard і Pay Pal.
Комісія за переклади стягується тільки самими платіжними системами. «Globus-Intercom» комісію за переказ коштів не бере.


Які плюси в цьому способі заробітку:

1. Пасивний джерело доходу.
2. Практично не забирає у вас часу.
3. Можна побудувати свою власну партнерську мережу.
4. 7 рівнева партнерська програма.
5. Можливість рекламувати свої власні проекти.
6. Ефективна рекламна компанія.
7. Працює з PayPal (хто не знає — це докази надійності проекту)

Якщо зайнятися питанням пошуку партнерів серйозно, можна заробити непогані гроші.

Зареєструватися

 

Заробіток
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Copyright MyCorp © 2020Зробити безкоштовний сайт з uCoz